Візит в Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Студенти спеціальності “Публічне управління та адміністрування” мали можливість дізнатися про особливості та специфіку роботи Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.
Циганин Мар’яна, начальник відділу молодіжної політики Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської МР розповіла про можливості для студентів, серед яких:
– стажування в департаменті, зокрема стажування через проєкт “Молодь і влада”;
– проходження навчальної та виробничої практики студентами у Департаменті;
– участь у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади;
– долучення до роботи консультативно-дорадчих органів – молодіжної ради при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради;
– волонтерські ініціативи;
– стипендії міського голови для обдарованих студентів закладів вищої освіти.
Також студенти дізналися про шляхи участі у розробці та реалізації молодіжної політики.
Дякуємо Циганин Мар’яні та Департаменту молодіжної політики та спорту за можливості, які створюєте для молоді та наших студентів!