Знайомство з діяльністю Проектно-освітнього Центру “Агенти змін” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Навчальна практика студентів спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” розпочалася з знайомства діяльності  Проектно-освітнього Центру “Агенти змін” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Директорка Центру “Агенти змін”, кандидат економічних наук, доцент Світлана Кропельницька  розповіла про історію створення Центу,  основні завдання, інструменти та  напрями діяльності.

Студенти дізналися про основи проєктної діяльності, формування концепцій власних проєктних ідей та можливості їх втілення у територіальних громадах. Світлана Кропельницька  також розповіла про особливості розробки та реалізації соціальних проєктів, підготовку і фінансування проєктів регіонального розвитку.

Попереду студентів чекає ще багато інформативних та цікавих заходів, які відбудуться в межах практики.