Зустріч з директором Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомиром Слободяном

Цікавий  досвід в сфері публічного управління та адміністрування здобули студенти під час зустрічі  з директором Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомиром Слободяном.

Любомир Слободян разом з колегами поділився своїм практичним досвідом, що сприяло активному обговоренню широкого спектру питань серед яких:

– важливість підвищення професійної кваліфікації у розвитку органів державної влади та місцевого самоврядування.

– особливості організації перепідготовки кадрів для публічного сектору;

– інноваційні підходи до організації процесів навчання та підвищення кваліфікації;

– роль та важливість практичного досвіду в підготовці кваліфікованих кадрів для публічного сектору;

– професійні навички та компетенції, необхідні для ефективної роботи у сфері публічного управління;

– підходи до підвищення ефективності управління в установах публічного сектору.

Цей досвід став для студентів надзвичайно цінним!

Вдячні Любомиру Слободяну за співпрацю та можливість збагачення навчального процесу наших студентів!