Відвідування  Головного управління Державної  казначейської служби України в Івано-Франківській області

Студенти спеціальності “Публічне управління та адміністрування” продовжують розширювати горизонти!

Під час відвідування  Головного управління Державної  казначейської служби України в Івано-Франківській області, начальник управління Смачило Віра Степанівна поділилася свої досвідом та особливостями роботи казначейської служби.

Студенти дізналися про  важливість  та про роль казначейства у забезпеченні фінансової стабільності та ефективного використання державних коштів. Під час зустрічі студенти  ознайомилися з  організаційною  структурою, завданнями  та функціями казначейської служби. Віра Степанівна розповіла про процеси ведення бюджету та управління фінансами. Також було обговорено питання щодо впровадження сучасних технологій у роботу казначейства та їх вплив на підвищення ефективності управління.

Дякуємо за відкритість у спілкуванні та готовність ділитися своїм досвідом!