Міжнародна конференція “Цифрові навички в майбутньому роботи”

Студентка спеціальності Публічне управління та адміністрування Анна Борищак 7-19 червня в рамках міжнародного проєкту програми NAWA, взяли участь у міжнародній конференції “Digital Skills in the Future of Work/Цифрові навички в майбутньому роботи”, яка проходила у місті Кошалін, Польща.
У конференції взяли участь представники університетів Фінляндії, Німеччини, Австрії, Мальти, Угорщини, Словаччини, Грузії та України. У перший день відбулися пленарні засідання: “Штучний інтелект у вищій освіті, цифрові навички та подвійні дослідження в майбутньому роботи”” та “Україна веде до перемоги – проведення дослідницьких проєктів під час війни, українські університети як партнери в міжнародній співпраці”.
Конференція стала платформою для посилення міжнародних зв’язків, обміну досвідом та відкриттям нових можливостей для подальшої співпраці з європейськими закладами освітніми.