Зустріч студентів з директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем та ректором Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти Романом Зуб’яком

Відбувся ще один насичений день для студентів  спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

Директор  департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА Віктор Кімакович та ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти Роман Зуб’як поділилися планами щодо розвитку освітнього процесу та  поліпшення якості освіти в регіоні.

Обговорили виклики та перешкоди, з якими зустрічаються на шляху   удосконалення освітнього процесу а також актуальні напрями розвитку освітнього процесу, які охоплюють широкий спектр питань, від модернізації навчальних програм до підтримки та розвитку педагогічних кадрів.

Дякуємо Віктору  Кімаковичу та Роману Зуб’яку за цікаві обговорення!