Візит до управління спорту та молодіжної політики обласної державної адміністрації  Івано-Франківської ОВА

Студенти спеціальності “Публічне управління та адміністрування”  відвідали Управління спорту та молодіжної політики обласної державної адміністрації  Івано-Франківської ОВА.

Під час зустрічі, начальник відділу спортивно-масової роботи, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту управління спорту Івано-Франківської ОВА, Костянтин Лисейко зазначив, що основним завданням Управління є забезпечення реалізації державної політики з питань  фізичної  культури, спорту та молодіжної політики в Івано-Франківській області. Студенти також ознайомилися з структурою Управління та його повноваженнями.

Обговорили  питання  розвитку спорту в нашому регіоні, зокрема щодо:

• розвитку спортивної інфраструктури та програми розвитку спорту в області;

• підтримки та стимулювання спортивних ініціатив та досягнень студентської громадськості.

• можливостей співпраці між Управлінням та студентськими організаціями для сприяння здоровому способу життя та спортивного розвитку молоді.

Зустріч була надзвичайно цікавою та продуктивною!

Дякуємо за можливість обміну ідеями та співпрацю!