Участь студентів у конференції «Rebuilding Democracy: Challenges, Elections and Youth Engagement in Post-War Ukraine»

Студенти ОР бакалавр ОП “Публічне управління та адміністрування” Аліна Росецька  та Вікторія Новікова  взяли участь у конференції: “Rebuilding Democracy: Challenges, Elections and Youth Engagement in Post-War Ukraine”.

Презентована тематика конференції  охопила  ключові аспекти політичного та громадського життя в Україні та за її межами:

• Тенденції громадської думки в Україні Презентація Європейський шлях України в загальному контексті європейської та глобальної безпеки;
  • Підтримка демократії: довгострокове планування;
  • Демократичні вибори як основа стабільності;
  • Роль ЗМІ у просуванні демократії Повоєнні виклики в Україні;
  • Роль молоді в процесі прийняття партійних рішень.

Висновок, який зробили студентки Аліна Росецька  та Вікторія Новікова за результатами участі у конференції:  “Саме молодь України, повинна сприяти побудові міцної, демократичної держави та залучати інших до активної участі в житті суспільства!”

Пишаємося нашими студентами!