Навчальний процес зі студентами спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Зі студентами спеціальності “Публічне управління та адміністрування” на практичному занятті провели цікаву дискусію щодо шерингу цифрових документів та їх використання в організаціях.
Що ми робили:
Студенти були розділені на дві команди: “За” та “Проти” щоб обговорити питання шерингу цифрових документів та їх використання в організаціях.
Під час гри команди представили свої аргументи та доповнили їх прикладами з реального життя. Спалахнули жваві дебати, під час яких студенти демонстрували свої знання та навички аргументації.
Після активної дискусії ми провели голосування, результати якого показали, що у кожному випадку є свої переваги та недоліки, тому перемога була за двома командами.
Гра дала нам можливість глибше зрозуміти проблематику електронного документообігу та розглянути різні точки зору на це питання.
Це допомогло студентам закріпити вивчений теоретичний матеріал та змоделювати конкретні ситуації при прийнятті управлінських рішень.