“Шосте чуття”

Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» разом із професором кафедри публічного управління та адміністрування Інною Геннадіївною Сурай відвідали виставу «Шосте чуття. Вистава театру відчуттів», яка відбулась в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки.
Вистава націлена на сенсорне сприйняття театральної постановки і наповнена інтригуючим дійством.
За драматургічну основу вистави взято історію «Хто росте в саду» сучасної української письменниці Катерини Міхаліциної. Її головний герой –
Соловейко, який шукає прихисток, адже
незабаром настане люта зима. Птах
дізнається про теплі краї і летить в Африку. Але і там йому сумно, тому він повертається додому, в Україну, і виявляє, що вже настала прекрасна і тепла весна. Зміну пір року глядачі відчули всіма сенсорними системами.

Такі заходи дають змогу розвинути емпатію, внутрішнє відчуття іншої людини, що надзвичайно важливо на сьогоднішній день для формування громадянської свідомості молоді.