Зустріч студентів з військовими 3-ї ОШБр і представниками Centuria

Відбулася зустріч студентів факультету управління  з військовими 3-ї окремої штурмової бригади, а також з представниками Івано-Франківської організації Centuria.
Centuria – це новітня Організація Українських націоналістів, яка стоїть на світоглядних засадах Української Державності та Європейської Традиції.
«Цивільне населення під час війни мають бути готовими до різних викликів. Варто опанувати домедичну й психологічну допомоги, а також розумітися на мінній безпеці. Не менш потрібними лишаються навички критичного мислення й аналізу інформації», – зазначив військовий, а представники організації Centuria розповіли про тестовий тиждень, упродовж якого молодь може навчитися тактичної медицини, вогневої підготовки тощо.